Przewodniki

---
Słowiński Słupski Antykwariat Pomorski Kaszubski

---

Przewodniki - Słowiński Słupski Antykwariat Pomorski Kaszubski
Publikacje o Wybrzeżu Słowińskim i Słowińskim Parku Narodowym, powiatach: sławieńskim, słupskim i lęborskim, trochę o Słupsku, Sławnie, Lęborku, Parku Krajobrazowym "Dolina Słupi", Krainie w Kratę i Elektrowniach Wodnych, wybrane o Kaszubach, Szwajcarii Kaszubskiej i Pomorzu oraz Bałtyku.

Polska Północna

Przewodniki –
Antykwariat - przedsiębiorstwo zajmujące się handlem starymi przedmiotami, mającymi wartość historyczną, estetyczną lub materialną; sklep oferujący antyki bądź książki (głównie używane). Do przedmiotów sprzedawanych w antykwariatach należą książki, obrazy, rzeźby, meble, stare pocztówki, ryciny, grafiki, rękopisy, wyroby artystyczne, stare gry komputerowe zapisane na oryginalnych nośnikach, numizmaty itp.
Książka - dokument piśmienniczy, zapis myśli ludzkiej, raczej obszerny, w postaci publikacji wielostronicowej o określonej liczbie stron, o charakterze trwałym. Dzisiejsza postać książki wywodzi się od kodeksu, czyli kartek połączonych grzbietem, które wraz z upowszechnieniem pergaminu zastąpiły poprzednią formę dokumentu piśmienniczego, czyli zwój.

---

Więcej książek o podobnej tematyce na:
Antykwariat Gryf Antykwariat Kaszubski Antykwariat Pomorski

---

Alior Bank - Kantor walutowy

---

--- Książki Wyprzedaż Biblioteki! ---

Słowiński Słupski Antykwariat Pomorski Kaszubski

<<< Wybrzeże Słowińskie On-line >>>

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry